Podělal sem co se dalo

4. února 2014 v 21:01 | Pendragon
Stalo se to takhle odpoledne neměl sem co dělat tak jsem se koukal po internetu kde najdu nějaký dobrý porno abych se aspoň na chvilku zabavil ale pořád nic tak jsem zašel na chvíli na FB ale tam taky nikdo nebyl tak si řikám ''asi jsou všichni venku'' tak jsem aspoň projížděl profili jestli tam někdo nemá něco zajímavého nebo aspoň dobrou fotku. Zaujal mě na jednom profilu odkaz na nějaký ASK ale v té době sem netušil co to asi je tak sem na to kliknul a podíval se co to je a o co vlastně vůbec jde.
Docela mě ta stránka zaujala protože jsem mohl dávat otázky a dokonce i anonymně což mě moc nenadchlo ale založil jsem si tam účet abych nevypadal jak nějaký úchyl a pak hledal na hlavní stránce jestli tam nebude něco zajímavého (myslím tím nějakou hezkou holku) ale bohužel nic moc. Tak sem se zas podíval na FB a tam stále nikdo takže zbývalo jen nějakou online hru. Hrál jsem asi 2 hodiny nějakou blbost jako vždy a pak sem to vypnul a říkám si že to ještě jednou skusím na to ASKu ale zas byl problém že sem zapoměl heslo na účet ale naštěstí asi po půl hodině marného zkoušení jsem si vzpoměl tak jsem si dal asi 10 náhodných otázek a kouknul zase na hlavní stránku a najednou sem četl odpověď která mě až překvapivě zaujala sice už nevím o co šlo ale hned sem si tu osobu přidal do sledování pak to takle chodilo asi týden, měsíc a dával sem jí pořád otázky a hrozně mě zaujala tak jsem si jí přidal na FB a začli sme si psát nejdřív to bylo jen takový ''ahoj jaký to bylo ve škole'' prostě takový normální řeči ale jednou zrovna kdyř sme jeli se třídou na výlet myslím do nějakého muzea. Takže jsem si ráno zapnul internet v mobilu na celý den a abych se v tom ''děsně zajímavém'' muzeu nenudil tak jsem si s tou dívkou psal.
Docela mě překvapilo jak sme si za chvíli začli rozumět byla úplně jiná než všechny ostatní které jsem do té doby poznal a co mě nejvíc překvapilo nedokázal sem jí lhát prostě ani jedno slovo co sem jí napsal nebyla lež měla na de mnou takové kouzlo nebo vliv ale prostě to nešlo. Psali sme si každý den a probrali sem úplně všechno byla první které sem řek o sobě a nebyla to lež a nejen o sobě ale o všem co se děje v mém životě sice toho nebylo moc ale tak doplnilo se to jejími problémi kterých bylo o hodně víc a moje proti tomu nebyli nic. Pověděla mi o tom jaký má problémi doma a ve škole a jasně i s klukama a myslím že to byl i začátek naší důvěry. Byla naprosto úžasná ale přesto sem do ní nebyl zamilovaný jak by se mohlo zdát. Byl to spíš obdiv co sem k ní cítil a touha jí poznat osobně, dávala mi pořád nějaké rady co dělat a jak to dělat a naopak co nedělat a i když měla pořád problémi dokázala poslouchat jak já si pořád na něco stěžuju a mluvím o samých blbostech. Potom sme si i volali na skype a sní sem si poprvé s holkou povídali několik hodin a pořád sem na ní koukal jako na boží obrázek a jednou sme si volali a byla tam i její kamarádka s tou sem si sice nerozuměl ale dost sem se ztrapnil když sem se při tom videohovoru opil.
Jednou sem se jí ale zeptal jak bych měl začít s holkou flirtovat protože sem to nikdy nepotřeboval a vlastně mi to bylo celkem jedno jak. Takže mi to ochotně vysvětlila a dala mi i příklad a myslím že to bylo hned další den kdy mi navrhla aby sme spolu zkusili flirtovat pravda je že sem k tomu dopomohl i já. Takže sme začli jen tak jako že by přijela a první co mě zaujalo bylo že by na mě skočila na uvítanou a tím sem byl fascinován hrozně mě to zaujalo protože sem to viděl vždycky jen ve filmech a přál sem si to zkusit. No nic takhle sme pokračovali a flirtovali sme spolu. Další den sme to všechno probrali jaký byli zážitky a jak to dopadlo a co by se mělo ještě zlepšit.
Od té doby sme spolu už nikdy neflirtovali i když sem to kolikrát navrhnul. Ale pořád sme se normálně bavili a dokonce mi navrhla že si našetří peníze a přijede zamnou o prázdninách a že jí ukážu celé město a okolí a taky už sme s edomlouvali co budem všechno dělat a jak to bude úžasné, pokud jde o mě v té době by mi připadalo úžasný i jenom sedět a koukat na zem kdyby seděla vedle mě. Potom ale mi nejednou přestala několik dní psát a když konečně znova přišla tak mi řekla že má kluka a že asi zamnou o prázdninách nepřijede že chce být s ním tak samozřejmě sem jí napsal že jí to hrozně přeju a že sem rád že má kluka (v hluby duše sem to tak cítil) ale doopravdy mě to hrozně vzalo a rozbrečel sem se, protože sem si hrozně přál jí vidět a být aspoň na chvíli s ní.
S tím klukem myslím to nevydrželo moc dlouho a našla si jinýho a ''lepšího'' ale stím byla furt a na FB už skoro nechodila a když náhodou přišla tak sem se choval hnusně a furt sem jí něco vyčítal a i když mi to vysvětlovala já sem to přehlížel a furt si mlel to svoje. Teď už se jí ani nedivím ale tehdy sem se divil že je na mě naštvaná a furt sem se jí vnucoval jako by měla jen mě. Takže si semnou už moc nepsala protože to nechtěla číst. Byl sem ale mrtě otravnej a hnusnej furt sem si na něco stěžoval ale neustále. Takže sme s e jednou dost pohádali protože sem nechtěl uznat svou chybu tehdy by mi možná ještě odpustila ale já to pořád nechápal co dělám špatně myslel sem si že se změnila ona, možná že ano ale nebylo to skoro poznat, jenže já sem měl za to že se změnila hodně a že je zní úplně jiná holka a tak sme si zas nepsali. Trvalo to dlouho nevím už jak moc. Ale vím že sem jí pak znova napsal a omluvil sem se a požádal jí aby mi dala ještě šanci a ona to udělala zdálo se že mi odpustila jak sem se choval ale netrvalo to moc dlouho a začli sme se bavit o tom klukovi tak z ní vypadlo že se s ním rozešla a já sem pak měl blbou poznámku a ona byla nějak naštvaná no a už se to vezlo znova sme se pohádali a tentokrát sem za to mohl znova já ale to už sem si to uvědomoval takže to pro mě bylo dost těžký jí naposled napsat....


Po dlouhé době sme si zase začli psát ale je to zas jako na začátku i když o sobě víme tolik věcí. Tahle holka i když sem jí nikdy nepoznal osobně mi změnila život a řekl bych o dost k lepšímu vděčím jí za hodně moc věcí a nikdy na ní nezapomenu a vždycky na ní budu vzpomínat v dobrém ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama